Fot.  Carl Silver, sxc.hu www.carlsilver.com
Fot. Carl Silver, sxc.hu www.carlsilver.com

MCP modyfikuje SIWZ przetargu na oprogramowanie

Grzegorz Kmita
2010-09-17

Właśnie otrzymaliśmy informację, że Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości zmodyfikowało – wskutek naszej interwencji – Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia na dostawę oprogramowania serwerowego.


O przetargu pisaliśmy 10 września w artykule Dożywotnie licencje na Windows 2008 R2 dla Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości;  w tekście tym informowalismy również o podjęciu w tej sprawie interwencji – na wniosek jednego z Czytelników naszego serwisu, który poinformował nas o tym, że przetarg został ogłoszony z naruszeniem przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych.

Chodziło o przetarg nieograniczony na Dostawę licencji na oprogramowanie serwerowe dla Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości, gdzie zostaly wymienione z nazwy dożywotnie licencje na sysyem serwerowy Windows 2008 R2 oraz inne oprogramowanie. W piśmie, które otrzymaliśmy z Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości, (DO.271-12-1/10) Zamawiający poinformował nas o zmianach w opisie przedmiotu zamówienia, jakie zostały dokonane, by zadościuczynić wymogom Prawa Zamówień Publicznych.

Termin składania ofert zostal przedłużony do dn. 20 września 2010; nowe warunki przetargu zostały opisane również w Biuletynie Zamówień Publicznych w Ogłoszeniu o zmianie ogłoszenia.

Reload Image