Zaproszenie na szkolenie w Poznaniu

Rafał Brzychcy
2010-01-11

22 stycznia 2010 r. zapraszamy na bezpłatne szkolenie w Poznaniu pt. "Konstruowanie zamowień publicznych na narzędzia informatyczne", przeznaczone dla pracowników urzędów publicznych, zaangażowanych w przygotowywanie przetargów na oprogramowanie.


Szkolenie przygotowane jest zarówno dla osób bezpośrednio odpowiedzialnych za ogłaszanie przetargów, jak i dla informatyków, pracujących w działach IT.

Celem szkolenia jest wszechstronne przygotowanie jego uczestników do realizacji procedur przetargowych, odpowiadających potrzebom właściwych jednostek organizacyjnych (urzędów), uwzględniających obowiązujące normy prawne, organizacyjne i techniczne oraz gwarantujących zachowanie warunków swobodnej konkurencji dostawców.

Wykładowcami są wysokiej klasy specjaliści: prawnik Krzysztof Siewicz oraz dr Tomasz Barbaszewski, doswiadczony praktyk w dziedzinie wdrożeń oprogramowania w urzędach publicznych. Z sylwetkami wykładowców można zapoznać się tutaj.

Szkolenie odbędzie się w hotelu Topaz przy ulicy Przemysłowej 34. Rozpoczyna się o godzinie 9.00 i potrwa do godziny 15.30.

Ze szczegółowym opisem szkoleń można zapoznać się tutaj.

Program szkoleń oraz formularz zgłoszenia znajduje się tutaj.

Serdecznie zapraszamy.

Reload Image