Rekrutacja na szkolenie 18 lutego w Krakowie

Rafał Brzychcy
2010-02-12

18 lutego 2010 r. zapraszamy na kolejne bezpłatne szkolenie w Krakowie pt. "Konstruowanie zamówień publicznych na narzędzia informatyczne". Przeznaczone jest ono dla pracowników urzędów publicznych, zaangażowanych w przygotowywanie przetargów na oprogramowanie.


Szkolenie organizowane jest zarówno dla osób bezpośrednio odpowiedzialnych za ogłaszanie przetargów, jak i dla informatyków, pracujących w działach IT.

Rekrutacja trwa do 15 lutego 2010 roku - o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Celem szkolenia jest wszechstronne przygotowanie jego uczestników do realizacji procedur przetargowych, odpowiadających potrzebom właściwych jednostek organizacyjnych (urzędów), uwzględniających obowiązujące normy prawne, organizacyjne i techniczne oraz gwarantujących zachowanie warunków swobodnej konkurencji dostawców.

Wykładowcami są wysokiej klasy specjaliści: dr Tomasz Barbaszewski - doswiadczony praktyk w dziedzinie wdrożeń oprogramowania w urzędach publicznych, prawnik Roman Bieda - specjalizujący się w prawie własności intelektualnej oraz szeroko rozumianym prawie nowych technologii oraz prawniczka Bogusława Garczyńska - Wąs - specjalizująca się w dziedzinie doradztwa prawnego w zakresie zamówień publicznych. Z sylwetkami wykładowców można zapoznać się tutaj.

Szkolenie odbędzie się w sali szkoleniowej przy ul. Biskupiej 10/2 (parter). Rozpocznie się się o godzinie 9.00 i potrwa do godziny 17.30.

Ze szczegółowym opisem szkoleń można zapoznać się tutaj.

Program szkoleń oraz formularz zgłoszenia znajduje się tutaj.

Dojazd z Dworca Głównego w Krakowie: mapa.

Serdecznie zapraszamy.

Reload Image