Zapraszamy na szkolenie w Katowicach – 18 czerwca

Grzegorz Kmita
2010-06-07

Zapraszamy na szóste – ostatnie – szkolenie z cyklu "Konstruowanie zamówień publicznych na narzędzia informatyczne" odbędzie się 18 czerwca w Katowicach. Na Państwa zgłoszenia czekamy do środy 16 czerwca.


Szkolenie skierowane jest zarówno do osób bezpośrednio odpowiedzialnych za ogłaszanie przetargów, jak i dla informatyków, pracujących w działach IT urzędów administracji publicznej.

Celem szkolenia jest wszechstronne przygotowanie jego uczestników do realizacji procedur przetargowych, odpowiadających potrzebom właściwych jednostek organizacyjnych (urzędów), uwzględniających obowiązujące normy prawne, organizacyjne i techniczne oraz gwarantujących zachowanie warunków swobodnej konkurencji dostawców.

Szkolenie poprowadzą: radca prawny Rafał Malujda – specjalista w zakresie prawa nowych technologii oraz własności intelektualnej, dr Tomasz Barbaszewski – Wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego i Politechniki Krakowskiej, od 1992 r. czynnie zaangażowany w rozwój profesjonalnych systemów komputerowych w Polsce, współautor wielu zrealizowanych projektów z zakresu bezpieczeństwa IT, oraz Marek Zibrow – kierownik projektów związanych z informatyzacją administracji państwowej, służby zdrowia i sektora edukacji, oraz Bogumiła Garczyńską-Wąs i Agnieszka Wachowicz z Kancelarii Radców Prawnych Maruta i Wspólnicy .

Program szkoleń oraz formularz zgłoszenia znajduje się tutaj.

Informacja o wolnych miejscach i terminach szkoleń - tutaj.

Osoby chętne do udziału w szkoleniach prosimy o kontakt ze specjalistą ds. rekrutacji: Grzegorz Kmita, tel. 616232536, e-mail: grzegorz.k[at]fwioo.pl.

Reload Image